USB mach3 cnc radič 3 os 4 os 5 os 6 osé riadenie pohybu systém 6 os prepojenie jednej osi 200MKz stepper motor príspev

Nový produkt

Skladom

€18.50

Pridať do obľúbených

Zoznam Produktov:

ovládanie karty usb line Pevné pásy skrutka Poznámky: Farba ovládacieho karty je náhodné. Ak potrebujete akúkoľvek farbu, prosím, poznámka v objednávke

Funkcie:

1. Plne podporovať všetky Mach3 verzie, vrátane Mach3 R3.043.066 verziu. 2. Podpora Windows série, vrátane Windows2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10. 3. Nie je potrebné inštalovať žiadne USB driver, môže byť použitý po zasunutí do počítača. 4. USB bus je izolovaný pomocou magnetickej spojky. Pravda izolácia je odlišné od optocoupler vstupné a výstupné všeobecné kontrolu karty. Dosahuje vysokú spoľahlivosť a absolútne zaručuje bezpečnosť počítača USB. Zároveň silný EMC anti-interferencie schopnosť je zabezpečená. 5. Jednočipový mikropočítačový, stabilitu systému je zjednodušené, multi-chip spracovanie je všeobecne jedinečné 6. Dual-core ultra-high-rýchlosť PROCESORA (maximálne single-core frekvencia je 204MHz), s veľkou redundancie v aritmetické schopnosti spracovania, a zabezpečuje, že pulzný výstup štyri osi prepojenie je realizované na frekvencii 1500KHz, a pulzný výstup frekvencia 6-os je až 800kHz, pripojený K servo/krok 7. Môžete nastaviť veľkosť motion control buffer, a zabezpečiť, že rýchlo interpolácie cyklu môže spustiť stably, počítač môžete spustiť aj hladko, keď je preťažená, a interpolácia cyklu môže byť upravená, ktoré sa dokážu prispôsobiť na rôzne potreby. 8. S 16 vstupných portov, vstupné rozhranie je jednoduchšie. Suché aj mokré kontakt porty sú k dispozícii. Zapojenie je jednoduché. Suchý spôsob kontaktu len potrebuje pripojenie fyzickej prepnúť na drôt externe. Všetkých 16 vstupné porty označujú signály. Zvyčajne indikátor svieti, a ladenie je jednoduché a jasné. 9. S 8 výstupné porty, DC relé môžu priamo riadiť jeden výstup disk, kapacita až 170mA. 10. Môžete nastaviť PWM rýchlosť výstupný port, PWM frekvencia, šírka impulzu 0~1000 plynulo nastaviteľné. 11. S rýchlosťou funkciu, skutočná rýchlosť vretena je zobrazené v reálnom čase v Mach3 rozhranie, a je meranie presné a stabilné. 12. S 256 bajtov NVRAM priestor, môže uložiť súradnice 6 osí bez zistenia mechanického pôvodu ďalšej energie. 13. Je doska je vyrobená inžiniermi a dizajn úrovni je jasné na prvý pohľad.

Štítky: cnc nc štúdio, lpt, prevodovky pre stepper motor, l7812, panel cnc 5 os, 4 os mach3 rada, usb mach 3, mach3, diaľkové ovládanie mach3, cnc ovládanie karty mach3.

Zdroj Napájania DC
Číslo Modelu zk
Typ Motora Stepper Motor

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

USB mach3 cnc radič 3 os 4 os 5 os 6 osé riadenie pohybu systém 6 os prepojenie jednej osi 200MKz stepper motor príspev

USB mach3 cnc radič 3 os 4 os 5 os 6 osé riadenie pohybu systém 6 os prepojenie jednej osi 200MKz stepper motor príspev

Súvisiace produkty

Porovnať